Karu
 

Marre Karu


Analüütik
Töö- ja sotsiaalpoliitika
Telefon:
+372 640 8009
Mobiil:

E-post:
marre.karu(at)praxis.ee
Skype:
karu.marre


Huvivaldkonnad: perepoliitika, perekonnasotsioloogia, töö ja pereelu ühitamine, lapsehoolduspuhkus, võrdsed võimalused, paindlikud töövormid.

Olen hariduselt sotsioloog. 2011. aastast on mul sotsiaalteaduste doktorikraad (cum laude) Tartu Ülikooli Sotsioloogia ja Sotsiaalpoliitika osakonnast, kus omandasin ka bakalaureusekraadi. 2003-2004 aastal täiendasin end Belgias Leuveni Ülikoolis, kus omandasin magistrikraadi sotsiaalpoliitika analüüsis (IMPALLA).

PRAXISega alustasin koostööd 2005. aastal külalisuurijana ning 2006. aasta kevadest olen PRAXISE Töö-ja Sotsiaalpoliitika programmi analüütik. Enne PRAXISesse tööle asumist töötasin lühikest aega Sotsiaalministeeriumi Sotsiaalpoliitika info ja analüüsi osakonnas analüütikuna.

Minu senised tööd on hõlmanud teemasid nagu paindlikud töövormid töö- ja pereelu ühitamisel, lapsehoolduspuhkusel mehed, vanemahüvitise mõju, töötingimused, ja kollektiivsed töösuhted, võrdsed võimalused tööturul.

Olen Euroopa Sotsioloogia Assotsiatsiooni liige ning kuulun kuuenda raamprojekti võrgustiku Network of Excellence EQUALSOC ja rahvusvahelise lapsehoolduspuhkuste teemalisse teadlastevõrgustikku Network on Leave Policy and Research.  Praxis soovitab

  Korraldad konverentsi, plaanid koolitust oma asutuses, soovid läbi viia temaatilist töötuba? Kutsu Praxise ekspert esinema!

  Publikatsioonid

  Autor:
  Praxis, TTÜ
  Pealkiri:
  Avaliku teenistuse koolitussüsteemi ja arenguvajaduste analüüs
  Aasta:
  2011
  Keel:
  ET

  » veel trükiseid