Kutsume sind koos meeskonnaga kandideerima teenuste arendamise koolitusprogrammi, et õppida koos, kuidas luua Eesti parimaid avalikke teenuseid.

Koolitusprogramm toob avaliku sektori organisatsioonideni disainijuhtimise põhimõtted ja -võtted: õpime disainisprindi meetodil avalikke teenuseid arendama ja lisaks teoreetilistele teadmistele harjutame kätt eluliste juhtumitega. Arendustalgud, aktiivne koostöö disainiekspertide ning valdkonna silmapaistvate koolitajate ja kolleegidega annavad sulle teadmised ning tööriistad, mis aitavad sul muuta teenused nutikaks ja inimsõbralikuks.

Programmi ootame kandideerima erinevate valdkondade ja ametikohtade esindajaid (spetsialistid, nõunikud, eksperdid, analüütikud, üksuste juhid, poliitikakujundajad, õigusloome- ja  IT-kompetentsidega teenistujad jt), kes on seotud avalike teenuste arendamise ja pakkumisega.

Tutvu programmi ja kandideerimise tingimustega ning täida avaldus siin. Kandideerimise tähtaeg on 29.03.2018.

Projekti viiakse ellu Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Riigikantselei tellimusel ning koostöös parimate teenuste disainerite ja koolitajate meeskonnaga Velvetist, Praxisest ja mujalt. Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarvest omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.