Kutsume riigi ja kohalike omavalitsuste asutuste ning vabaühenduste spetsialiste poliitikakujundamise koolitusprogrammi. Koolitusprogrammi eesmärk on tõsta avaliku sektori ja vabaühenduste poliitikakujundamisega tegelevate asjatundjate analüüsivõimelust ja kaasamisoskusi. Kokku pakume kahe aasta jooksul koolitusi 700-le poliitikakujundajale ja analüütikule riigiasutustest, kohalikest omavalitustest ning vabaühendusest. Omale sobiva koolituse leiavad nii poliitikakujundamisel esimesi samme tegevad ametnikud ja vabaühendused kui ka juba kogenumad poliitikakujundajad ja analüütikud.

Avatud on registreerumine erinevatele poliitikakujundajate oskusi arendatavatele koolitustele. Julgustame eriti koolitustest osa võtma kohalike omavalitsuse ning vabaühenduste esindajaid.

Veel on vabu kohti järgmistele koolitustele:

  • 26.04.19 “Kvalitatiivsete andmete kogumise ja analüüsi meetodid”, loe koolituse kohta täpsemat infot ning registreeru siin
  • 03.05.19 “Masinaõppemeetodid, suurandmed ja võrgustikanalüüs”, loe koolituse kohta täpsemat infot ning registreeru siin
  • 24.05.19 „Mõjude hindamine simulatsioonide abil”, loe koolituse kohta täpsemat infot ning registreeru siin

Tutvu koolitusprogrammiga ja lisaküsimuste korral pöördu julgelt Reelika Ermeli poole (reelika.ermel@praxis.ee; tel 6408004).

Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarve omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.