Poliitikauuringute Keskus Praxise nõukogu  kinnitas mõttekoja nõukogu kolm uut liiget. Alates 29. jaanuarist liituvad nõukoguga Kristi Liiva, Andres Sutt ja Tiina Randma-Liiv. Nõukogu esimehe rolli võtab Triinu Tombakult üle Karsten Staehr.

Tallinna Tehnikaülikooli sotsiaalteaduskonna haldusjuhtimise ja halduspoliitika professor Tiina Randma-Liiv jõuab Praxisesse juba teist korda. Ta on üks mõttekoja asutajatest ja käimalükkajatest ning kuulus Praxise nõukokku ka aastatel 2000-2006. Tiina Randma-Liivil on võtmeroll avaliku halduse kui akadeemilise distsipliini rajamisel ja arendamisel Eestis. Randma-Liiv on avaldanud üle 60 teaduspublikatsiooni ning kuulub mitmete rahvusvaheliste teadusajakirjade toimetuskolleegiumisse.

Kristi Liiva on kommunikatsioonibüroo JLP asutaja ja partner. Ta on juhtinud kommunikatsiooni Hansapangas, Swedbankis, Eesti Energias ning valitsuse kommunikatsioonibüroos. Kristi Liival on suur roll Eesti kodanikukultuuri edendamises – aktiivse vabakonna liikmena on ta pannud aluse Arvamusfestivalile ning kaasasutanud üldhariduskoolidele kiusuennetusprogrammi pakkuva SA Kiusamisvaba Kool. Arutelu- ja suhtluskultuuri arendamise eest sai Kristi Liiva mullu aasta kodaniku tunnustuse.

Andres Sutt on pikaajaline finantssektori tippjuht, kes on praegu ametis Eesti Energia kontserni regulaatorsuhete direktorina. Ta on töötanud Euroopa Stabiilsusmehhanismi pangandusdivisjoni juhina, Euroopa Finantsstabiilsuse Fondi tegevjuhi vanemnõunikuna ja Rahvusvahelise Valuutafondi direktorite nõukogu liikmena. Aastatel 2001–2009 oli Andres Sutt Eesti Panga asepresident.

„Praxisel on sõltumatu mõttekojana unikaalne roll teadmiste ja ideede loomises, mis aitavad ühiskonda edasi viia. Koondame enda juurde valdkonna väljapaistvaid eksperte, kellele läheb korda Eesti ühiskonna ja inimeste käekäik. Seetõttu on mul on väga hea meel, et meiega liituvad uued nõukogu liikmed, kes  toovad mõttekoja juhtimise juurde värskeid vaatenurki, kogemusi ja kompetentse, mida Praxises väga kõrgelt hinnatakse,“ kommenteeris nõukogu laienemist esimees Triinu Tombak, kes annab nõukogu esimehe rolli 2017. aastal üle Karsten Staehrile.

Kokku on Praxise nõukogus seitse liiget. Nõukogus jätkavad senised liikmed Ene-Margit Tiit, Sten Tamkivi, Triinu Tombak ja Karsten Staehr (esimees).