Praxise nõukogu uue liikmena alustas tööd Kersti Kaljulaid. Nõukogus jätkavad Triinu Tombak (esimees), Sten Tamkivi, Ene-Margit Tiit ja Karsten Staehr.

Praxise nõukogu tegi Euroopa Kontrollikoja liikmele Kersti Kaljulaiule ettepaneku asuda mõttekoja nõukogusse. Seda senise ettepaneku asemel tulla Praxise juhiks. Muudatuse põhjus on, et Kerstil tuleb jätkata tööd kontrollikojas, kuna Eesti pole siiani uut liiget nimetanud.

Praxise uue juhi valikuprotsess on lõpusirgel ning juht kinnitatakse ametisse augusti keskpaigas. Seni jätkab juhatus kaheliikmelisena koosseisus Katrin Pihor ja Laura Kirss.

Kersti Kaljulaid vastutas aastatel 2010-2014 Euroopa Kontrollikoja aastaaruande metoodika ja koostamise eest. Viimasel aastal on ta juhtinud põllumajandusauditi koostamist ja koja struktuurireformi. Varem on Kersti Kaljulaid olnud Eesti Geenivaramu Nõukogu liige ja Tartu Ülikooli Kuratooriumi liige. Alates 2012. aastast on ta olnud Tartu Ülikooli Nõukogu. Kaljulaid on lõpetanud Tartu Ülikooli geneetika eriala ja tal on majandusmagistri kraad samast ülikoolist.