Kas Sinu ettevõte vajab juurde töökäsi või teadmisi, kuidas olemasolevaid töötajaid hoida? Kas teadsid, et töövõime juhtimine aitab sul parandada töötaja ja ettevõtte tulemusi, hoida kvalifitseeritud tööjõudu, vähendada koolituskulusid ning parandada ettevõtte töökultuuri?

Mõttekoda Praxis, Tööandjate keskliit ja PARE kutsuvad Sind Tööandjate Ühisuse hommikuseminarile, kus räägime töövõime juhtimisest. Jagame parimaid rahvusvahelisi töövõime juhtimise praktikaid ja arutame üheskoos praktiliste näidete varal, millised on töövõime juhtimise peamised väljakutsed ning lahendused.

Oodatud on tööandjate esindajad erinevatest sektoritest, kes tegelevad personali planeerimise ja värbamisega. Seminari viivad läbi Praxise analüütikud Märt Masso ja Liina Osila.

Kokku toimub kaks seminari: 6. detsembril kell 9.00-11.00 ja 20. detsembril kell 9.00-11.00. Valige endale sobiv aeg ja registreeruge siin.

Seminar toimub Tallinnas, PARE kontoris (Mayeri ärimaja, Paldiski mnt 29, B korpuse neljas korrus). Auto saab tasuta parkida Woldemar Mayeri Ärikvartali vastas asuvasse parklasse, aadressil Paldiski mnt 30/32.

Seminarid on osavõtjatele tasuta!