Kutsume riigi ja kohalike omavalitsuste asutuste ning vabaühenduste spetsialiste poliitikakujundamise koolitusprogrammi. Koolitusprogrammi eesmärk on tõsta avaliku sektori ja vabaühenduste poliitikakujundamisega tegelevate asjatundjate analüüsivõimekust ja kaasamisoskusi. Omale sobiva koolituse leiavad nii poliitikakujundamisel esimesi samme tegevad ametnikud ja vabaühendused kui ka juba kogenumad poliitikakujundajad ja analüütikud.

Praegu on avatud eelregistreerumine poliitikakujundajate baaskoolitusele, mis  annab hea ülevaate poliitikakujundamise ja otsuste legitiimsuse ning mõjususe tagamise nurgakividest.  Koolitus sobib eriti hästi neile riigi ja kohalike omavalitsuste spetsialistidele ja vabaühenduste esindajatele, kes varem ei ole vastutanud poliitikate loomise ja kaasamise korraldamise eest ja/või on värskelt ametisse asunud.

Koolitused toimuvad e-õppena ning on jagatud neljale päevale. Tutvu baaskoolituse kavaga ja eelregistreeru endale sobival ajal koolitusele.

  • Poliitikakujundamise baaskompetentsid – 23. ja 24. september, 25. september ja 2. oktoober 2020
  • Poliitikakujundamise baaskompetentsid – 14. ja 15. oktoober, 16. oktoober ja 23. oktoober 2020

1) Osalejad, kelle asutused kasutavad riigitöötaja iseteenindusportaali, saavad end eelregistreerida logides sisse oma kasutajanimega SIIT, otsides üles vastava koolituse.

2) Osalejad, kel pole riigitöötaja iseteenindusportaali kasutajat, saavad eelregistreerida järgmistel linkidel:

  • Poliitikakujundamise baaskompetentsid- 23. ja 24. september, 25. september ja 2. oktoober – eelregistreeru SIIN;
  • Poliitikakujundmise baaskompetentsid – 14. ja 15. oktoober, 16. oktoober ja 23. oktoober – eelregistreeru SIIN.

Baaskoolituse läbinutel on võimalus jätkata oma oskuste arendamist aasta teises pooles algavates moodulites.

Tutvu ka koolitusprogrammiga. Lisaküsimuste korral pöördu julgelt Reelika Ermeli poole (reelika.ermel@praxis.ee; tel 6408007).

Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarve omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.