Mõttekoda Praxis ootab oma sõbralikku meeskonda büroojuhti, kes soovib vastutada meie kontorielu sujuva toimimise eest.   

Otsime inimest, kes oleks abiks suhtlemises ja infovahetuses klientide ning partneritega, pakuks töötajatele tuge dokumendihalduses ja asjaajamises ning lööks kaasa Praxise koolituste, koosolekute ja erinevate ürituste ettevalmistamises.

On tore, kui sul on eelnev töökogemus näiteks kontorielu igapäevatöö korraldamises, sekretäriametis või assisteerimises, kuid kõige tähtsamaks peame hoopis uue kolleegi õppimisvõimet, usaldusväärsust, ajajuhtimise oskust, täpsust ja sõbralikku suhtumist.

Omalt poolt pakume sulle äärmiselt toredaid ja toetavaid töökaaslasi ning põnevat ja mitmekesist tööd. Meil on üksteisest hooliv ja inspireeriv töökeskkond, kus hinnatakse töö-, pere- ja eraelu tasakaalu. Pakume tähtajatut täistööajaga töölepingut ja brutotöötasu alates 950 EUR.

Kui soovid meile tööle tulla, siis saada palun oma CV ja lühike kaaskiri 29. augustiks aadressile praxis@praxis.ee. Kaaskirjas võiksid rääkida oma senistest töödest ja tegemistest, huvidest ja kogemustest ning sellest, miks soovid Praxise meeskonnaga liituda.

Lisainfo: praxis@praxis.ee, tel. 640 8000