Tiina Tambaum


Project Manager
+372 640 8002

Tiina Tambaum


Projektijuht
+372 640 8002

Tiina töötab Praxise Akadeemias, et siin loodud väärtuslikud teadmised ja ideed jõuaksid koolitus- ja arendustegevuse kaudu poliitikakujundajate ja praktikute igapäevatöösse.

Tiina on kogenud haridusekspert. Tal on aastatepikkune kogemus Tallinna Ülikooli teadmussiirde keskuse juhina, kus ta vastutas selle eest, et ülikoolis loodud teadmised, uurimisoskused ja innovatsioon ei jääks ainult ülikooli seinte vahele ringlema, vaid oleks abiks ka ettevõtjatele ja tööandjatele.

Tiina silmad paneb särama kõik, mis on seotud elukestva õppimise ja arengu teemadega ning viimastel aastatel on ta oma südameasjaks võtnud vanemaealiste õppimise küsimused. Näiteks on Tiina vanemaealiste mälu treenerite väljaõppe metoodika maaletooja ja tänu temale tegutseb Eestis praegu enam kui 30 selle ala spetsialisti. Samuti on ta kirjutanud õppimise ja kaasatuse teemal peatükid esimesse eestikeelsesse gerontoloogia õpikusse.

Tiinal on magistrikraad matemaatikas (TÜ), pedagoogikas (TÜ) ja ärijuhtimises (EBS). Teadmisi on Tiina täiendanud mitmetes Suurbritannia ülikoolides.

Tiina on praegugi akadeemilises elus aktiivne. Hetkel on tal käsil doktoritöö põlvkondadevahelise õppimise teemal. Samuti töötab Tiina Tallinna Ülikooli Eesti demograafia keskuses teadurina ning õpetab andragoogika eriala magistritudengeid.

Vabal ajal meeldib Tiinale tänavatele joonistada – nimelt köidab teda GPS-kunst, mille teoseid on ta koos sõprade ja perega loonud peaaegu igasse Eesti linna.