Tööülesanded
Otsime praktikante, kes soovivad kaasa lüüa eri teemaliste (rahvatervis, haridus, riigivalitsemine, töö- ja sotsiaalala, kommunikatsioon jms) uuringuprojektides. Tegevusteks on näiteks informatsiooni otsimine, süstematiseerimine, andmebaasi andmete sisestamine, osalejate kaasamine uuringusse, tekstide toimetamine, aga ka analüütiline töö.

Ootused kandidaadile
• huvi sotsiaal-majanduslike teemade vastu;
• kõrg- või kutsehariduse olemasolu või selle omandamine (eelistatud sotsiaalteadustes);
• kiire õppimisvõime ja oskus töötada iseseisvalt;
• kasukas tuleb heal tasemel kas vene või inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume
• paindlikku praktika aega (sh kooli kõrvalt osalise ajaga)
• kaasaegseid töötingimusi;
• mõttekoja tööprotsessidega tutvumise võimalust;
• sõbraliku kollektiivi tuge;
• võimalust rakendada oma seniseid teadmisi ja oskusi ning omandada praktilist töökogemust;

Lisainfo
• kandideerimiseks palume saata CV ja lühikese motivatsioonikirja hiljemalt 1. aprilliks praxis@praxis.ee;
• praktika aeg on soovitavalt paar kuud vahemikus aprillist kuni augustini 2016, kokkuleppel teisel perioodil;
• praktika teostamise asukoht on Tallinnas, kokkuleppel kaugtööna või meie Tartu kontoris;
• praktika on tasustamata.

Kontakt
Eneli Mikko
Kommunikatsioonijuht
info@praxis.ee
+372 640 8003