Avatud on poliitikakujundamise koolitusprogramm

Kutsume riigi ja kohalike omavalitsuste asutuste ning vabaühenduste spetsialiste poliitikakujundamise koolitusprogrammi. Koolitusprogrammi eesmärk on tõsta avaliku sektori ja vabaühenduste poliitikakujundamisega tegelevate asjatundjate analüüsivõimelust ja kaasamisoskusi. Kokku pakume kahe aasta jooksul koolitusi 700-le poliitikakujundajale ja analüütikule riigiasutustest, kohalikest omavalitustest ning vabaühendusest. Omale sobiva koolituse leiavad nii poliitikakujundamisel esimesi samme tegevad ametnikud ja vabaühendused kui ka juba kogenumad poliitikakujundajad ja analüütikud.

Praegu on avatud registreerumine poliitikakujundajate baaskoolitusele, mis  annab hea ülevaate poliitikakujundamise ja otsuste legitiimsuse ning mõjususe tagamise nurgakividest.  Koolitus sobib eriti hästi neile riigi ja kohalike omavalitsuste spetsialistidele ja vabaühenduste esindajatele, kes varem ei ole vastutanud poliitikate loomise ja kaasamise korraldamise eest ja/või on värskelt ametisse asunud.

Tutvu baaskoolituse kavaga ja registreeru endale sobival ajal koolitusele. 2018. a esimesel poolaastal toimub kolm koolitust ja igas rühmas on 20 kohta.

  • 25-26. aprill 2018, registreeru SIIN
  • 16-17. mai 2018, registreeru SIIN
  • 6-7. juuni 2018, registreeru SIIN

Baaskoolituse läbinutel on võimalus jätkata oma oskuste arendamist sügisel algavates moodulites.

Tutvu koolitusprogrammiga ja lisaküsimuste korral pöördu julgelt Reelika Ermeli poole (reelika.ermel@praxis.ee; tel 6408004).

Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarve omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.