Mõttekojas Praxis saad endale suurepärased kolleegid ja võimaluse kaasa aidata Eesti ühiskonna teadmistepõhisele edasiviimisele. Hindame töö ja eraelu tasakaalu ning vabadust ühitada töötegemist oma muude oluliste tegemistega.

Ootame Sind, kui:

  • Sul on huvi hariduspoliitika kujundamise ja analüüsimise vastu
  • Valdad kvantitatiivseid analüüsimeetodeid
  • Sul on kõrgharidus (vähemalt BA)

Pakume tähtajatut täistööajaga töölepingut. Soovi korral saame kokku leppida ka osalises tööajas. Töötada saab nii Tallinna kui Tartu kontoris. Samuti võimaldame töötamist kodukontoris.

Kandideerimiseks saada palun oma CV (koos publikatsioonide nimekirjaga) ja motivatsioonikiri aadressil praxis@praxis.ee hiljemalt 3. veebruaril 2022.

Mõttekoda Praxis on Eesti tunnustatuim sotsiaal-majanduslike rakendusuuringute läbiviija. Alates 2000. aastast oleme koostanud ligi 1000 analüüsi ja uuringut, mille põhieesmärk on aidata kaasa ühiskonnaelu oluliste probleemide lahendamisele.

Praxis väärtustab kollektiivi mitmekesisust. Kandideerima on oodatud kõik inimesed sõltumata nende soolisest või seksuaalsest identiteedist, rahvuslikust või usulisest taustast, vanusest või puudest. Praxise Tallinna kontor asub hoones, mis on ratastooli kasutajale ligipääsetav. Vajadusel kohandatakse töökoht sobivaks puudega töötajale. Samuti kohandame värbamisprotsessi mugavaks erivajadusega kandideerijale.