Projektijuhina näeme inimest, kelles on südikust võtta enda peale Praxise erinevate koolitus-, arendus- ning analüüsiprojektide eestvedamine.

Miks ühineda Praxisega?

Kui küsida meie praegustelt või endistelt kolleegidelt, mis neile Praxises meeldib, siis esimene vastus on töökaaslased ning põnev ja mitmekesine töö. Meil on sõbralik, arendav, üksteisest hooliv ja inspireeriv töökeskkond. Praxises töötab ligi 30 eksperti, keda ühendab sügav huvi oma valdkonna vastu ja soov teha parimaid poliitikaanalüüse, millele toetudes saaks langetada tarku otsuseid. Praxisega ühinedes saad endale parimad kolleegid ja võimaluse kaasa aidata ühiskonda edasi viivate muutuste loomisele.

Ootame Sind kandideerima, kui

•    sul on projektijuhtimise kogemus ja sa võtad hea meelega vastutuse projektide õnnestumise eest
•    oled suurepärane inimeste, raha ja aja juhtija
•    oskad meeskonda luua ja eest vedada
•    sulle meeldib töötada ka rahvusvahelises meeskonnas
•    oled oma töös iseseisev ja järjepidev
•    oled asjaajamises täpne ja hooliv

Kasuks tuleb koolituste korraldamise kogemus ning kiiret sisseelamist soodustab huvi riigivalitsemise ja poliitikakujundamise vastu. Samuti on suureks abiks, kui oled kokku puutunud riigihangete ja/või EL tõukefondide projektidega.

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile ilona.kaan@praxis.ee hiljemalt 7. jaanuaril 2019.  Motivatsioonikirjas võiksid rääkida, mis on Sinu jaoks töös oluline, kirjeldada oma varasemaid kogemusi ja tuua välja senised tööalased saavutused, millega enim rahul oled. Võimalusel lisa soovitajad.

Pakume tähtajatut täistööajaga töölepingut. Hindame töö-, pere- ja eraelu tasakaalu ning vabadust ühitada töötegemist oma muude oluliste tegemiste ja käimistega. Pakume brutotöötasu vahemikus 1400-1800 EUR. Täpne töötasu sõltub eduka kandidaadi oskustest ja kogemustest. Küsimuste korral kirjuta julgelt meie büroojuhile Ilona Käänile (ilona.kaan@praxis.ee) või helista 640 8000.