Analüütikuna näeme inimest, kelle silmad paneb särama võimalus aktiivselt osaleda haridus- ja tööelu projektide eestvedamises ning analüüside teostamises nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Miks ühineda Praxisega?

Kui küsida meie praegustelt või endistelt kolleegidelt, mis neile Praxises meeldib, siis esimene vastus on töökaaslased ning põnev ja mitmekesine töö. Meil on sõbralik, arendav, üksteisest hooliv ja inspireeriv töökeskkond. Praxises töötab ligi 30 eksperti, keda ühendab sügav huvi oma valdkonna vastu ja soov teha parimaid poliitikaanalüüse, millele toetudes saaks langetada tarku otsuseid. Praxisega ühinedes saad endale parimad kolleegid ja võimaluse kaasa aidata ühiskonda edasi viivate muutuste loomisele.

Ootame Sind kandideerima, kui: 

  • Sul on suur huvi elukestva õppe ja töömaailma vastu ning varasem kogemus haridus- või tööpoliitika valdkonnas 
  • Sul on magistri- või doktorikraad (nt sotsioloogia, haridusteadus, majandusteadus) 
  • Mõtled analüütiliselt ja tunned hästi uurimismeetodeid 
  • Sulle meeldib vastutada projektide eestvedamise ja õnnestumise eest  
  • Sul on projektitaotluste kirjutamise ja projektide juhtimise kogemus  
  • Sa oskad enda ja teiste aega hästi planeerida ja juhtida 
  • Oskad end suurepäraselt väljendada nii eesti kui ka inglise keeles  
  • Oled valmis oma töö tulemusi teistega jagama ja avalikult esitlema

Pakume tähtajatut täistööajaga töölepingut, kuid soovi korral saame kokku leppida ka osalises tööajas. Meil saad töötada nii Tallinna kui ka Tartu kontoris. Hindame töö-, pere- ja eraelu tasakaalu ning vabadust ühitada töötegemist oma muude oluliste tegemistega. Pakume brutotöötasu vahemikus 1600 – 2000 EUR. Täpne töötasu sõltub eduka kandidaadi oskustest ja kogemustest.

Küsimuste korral kirjuta julgelt meie büroojuhile Ilona Käänile (ilona.kaan@praxis.ee) või helista 640 8000.

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri aadressile ilona.kaan@praxis.ee hiljemalt 14. jaanuaril 2019. Motivatsioonikirjas võiksid rääkida oma huvidest, oskustest ja kogemustest töö- ja/või hariduspoliitika valdkonnas ning analüüsioskustest (milliseid meetodeid valdad ja oled kasutanud). Võimalusel lisa soovitajad.