Analüütikuna näeme inimest, kelle silmad paneb särama võimalus aktiivselt osaleda Praxise soolise võrdõiguslikkuse ja võrdsete võimaluste projektide eestvedamises ja analüüsitöös nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Miks ühineda Praxisega?

Meil on sõbralik, arendav, üksteisest hooliv ja inspireeriv töökeskkond. Praxises töötab ligi 30 eksperti, keda ühendab sügav huvi oma valdkonna vastu ja soov teha parimaid poliitikaanalüüse. Praxisega ühinedes saad endale parimad kolleegid ja võimaluse kaasa aidata Eesti ühiskonda edasi viivate muutuste loomisele.

Ootame sind kandideerima kui:

  • Sul on suur huvi soolise võrdõiguslikkuse ja võrdsete võimaluste poliitika vastu ning kogemus selle valdkonna analüüside tegemisel
  • Tunned hästi kvantitatiivseid ja/või kvalitatiivseid analüüsimeetodeid
  • Sul on magistri- või doktorikraad
  • Sul on projektitaotluste kirjutamise ja projektide juhtimise kogemus
  • Oled valmis oma töö tulemusi teistega jagama ja avalikult esinema
  • Oskad end suurepäraselt väljendada nii eesti kui ka inglise keeles

Pakume tähtajatut täistööajaga töölepingut, kuid soovi korral saame kokku leppida ka osalises tööajas. Meil saad töötada nii Tallinna kui ka Tartu kontoris. Hindame töö-, pere- ja eraelu tasakaalu ning vabadust ühitada töötegemist oma muude oluliste tegemistega. Pakume brutotöötasu vahemikus 1600 – 2000 EUR. Täpne töötasu sõltub eduka kandidaadi oskustest ja kogemustest.

Kandideerimiseks saada palun oma CV ja motivatsioonikiri aadressile praxis@praxis.ee hiljemalt 27. mail 2019. Motivatsioonikirjas tutvusta oma kogemusi soolise võrdõiguslikkuse teemaliste analüüside tegemisel ja eestvedamisel ning kasutatud analüüsimeetodeid. Küsimuste korral kirjutage julgelt meie programmijuhile Märt Massole (mart.masso@praxis.ee).