Praxis kutsub osalema disainijuhtimise põhimõtteid ja veebipõhist disainijuhtimise tööriista tutvustavale tasuta pilootkoolitusele. Koolitusele on oodatud riigi- ja KOV ametnikud ja muud avalike teenuste kujundamisega kokku puutuvad spetsialistid.

Koolitus toimub: 21.01.2015  Praxise ruumes (Tornimäe 5; III korrus), registreerimistähtaeg 12.01.

Registreerida saab  siin!

European House of Design Management on Euroopa Komisjoni rahastatud projekt, milles osalevad Taani, Ühendkuningriigid, Itaalia ja Eesti partnerid. Eestit esindab Eesti Disainerite Liit.

Koolituse eesmärk on tõsta avaliku sektori avatust ja innovatiivsust, teadlikkust ja valmisolekut rakendada disainijuhtimist oma tööprotsesside tõhustajana. Samuti on koolituse eesmärk piloteerida EHDM partnerite poolt välja töötatud koolituse sisu ja formaati.

Koolitus annab vastuse järgmistele küsimustele:

  • Mis on disainijuhtimine?
  • Millised on disainijuhtimise olulisemad põhimõtted ja kuidas neid rakendada?
  • Mis mõju on disainijuhtimisel avaliku sektori otsustele, poliitikakujundamisele ja teenustele?
  • Mis on EHDM disainijuhtimise tööriist ja kuidas seda kasutada?

Koolitusel saavad osalejad praktilisi näpunäiteid, kuidas kujundada otsuseid ja teenuseid kasutajakeskselt, omavad ülevaadet disainiprotsessist ning oskavad seda EHDM tööriista abil kavandada.

Lisalugemist ja tööriista leiate siit.

Koolitajad: Ruth- Helene Melioranski (disainer ja disainijuht) ja Geroli Peedu (kasutajakogemuse disainer). Koolituse täpsem päevakava saadetakse pärast registreerumist.

logo_disain