Mõttekoda Praxis on oma tegutsemisaastate jooksul pakkunud poliitikakujundamise ja huvikaitse teemadel oma tuge nii avalikule kui erasektorile. Eelmisel aastal viisime läbi mitu koolitust täissaalidele, mistõttu pakume välja mõned teemad ja ajad ka selleks aastaks.

Läbi aastate on hinnatud Praxise ja partnerite põhjalikku poliitikakujundamise oskuste koolitust. Eelkõige riigi, kohalike omavalitsuste ning vabaühenduste töötajatele suunatud koolituspäevadel saab täiendada teadmisi poliitikate kujundamise, käitumuslike taipamiste, kaasamise ja mõjude hindamise valdkondadest.
Kui seni on koolitussari olnud Euroopa Sotsiaalfondi toel osalistele tasuta, siis 2024. aastal nende rahastust tulemas ei ole. Samas, kuna teema vastu laiem huvi on, siis pakume võimalust kõiki või osasid koolitusmooduleid oma töötajatele rätsepalahendusena tellida. 

Praxise juht Urmo Kübar on lisaks valmis pakkuma teadmisi, mis on huvikaitse ja kuidas seda efektiivselt teha. Urmo on varasemalt töötanud Vabaühenduste Liidu juhataja ja president Kersti Kaljulaidi vabakonnanõunikuna. Samuti on ta kaasa löönud talgupäeval “Teeme Ära”, Rahvakogus, arvamusfestivalil ning olnud hea valimistava, gümnaasiumiõpilaste kogukonnapraktika ning annetamistalgute väljatöötamisel.

Pakume ühiskondlikku muutust loovatele organisatsioonidele nõu ja koolitust ka mõju kavandamise ja hindamisel, programmiteooria loomisel.

2024. aasta kalendrid täituvad ka meil kiiresti, mistõttu soovitame suveseminarile või sügishooajale koolituse planeerimiseks aegsasti ühendust võtta. Huvi korral kirjuta oma vajadustest ja räägime edasi: jane.ester@praxis.ee