Kutsume sind koos meeskonnaga kandideerima teenuste arendamise programmi kolmandasse koolitusrühma, et õppida koos, kuidas luua Eesti parimaid avalikke teenuseid.

Koolitusprogramm toob avaliku sektori organisatsioonideni disainijuhtimise põhimõtted ja -võtted: õpime disainisprindi meetodil avalikke teenuseid arendama ja lisaks teoreetilistele teadmistele harjutame kätt eluliste juhtumitega. Arendustalgud, aktiivne koostöö disainiekspertide ning valdkonna silmapaistvate koolitajate ja kolleegidega annavad sulle teadmised ning tööriistad, mis aitavad sul muuta teenused nutikaks ja inimsõbralikuks.

Programmi ootame kandideerima erinevate valdkondade ja ametikohtade esindajaid (spetsialistid, nõunikud, eksperdid, analüütikud, üksuste juhid, poliitikakujundajad, õigusloome- ja  IT-kompetentsidega teenistujad jt), kes on seotud avalike teenuste arendamise ja pakkumisega.

Tutvu programmi, ajakava ja meeskondade moodustamise ning kandideerimise tingimustega. Osalemise avaldus on siin. Kandideerimise tähtaeg on 14.03.2019. Palume meeskondadel kandideerimine kooskõlastada oma asutuses koolituse korraldamise eest vastutava isikuga ja esitada avaldus tema kaudu.

Projekti viiakse ellu Riigi Tugiteenuste Keskuse ja Riigikantselei tellimusel ning koostöös parimate teenuste disainerite ja koolitajate meeskonnaga Velvetist, Praxisest ja mujalt. Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarvest omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.