Kutsume riigi ja kohalike omavalitsuste asutuste ning vabaühenduste spetsialiste poliitikakujundamise koolitusprogrammi. Koolitusprogrammi eesmärk on tõsta avaliku sektori ja vabaühenduste poliitikakujundamisega tegelevate asjatundjate analüüsivõimelust ja kaasamisoskusi. Kokku pakume kahe aasta jooksul koolitusi 700-le poliitikakujundajale ja analüütikule riigiasutustest, kohalikest omavalitustest ning vabaühendusest. Omale sobiva koolituse leiavad nii poliitikakujundamisel esimesi samme tegevad ametnikud ja vabaühendused kui ka juba kogenumad poliitikakujundajad ja analüütikud.

Avatud on registreerumine erinevatele poliitikakujundajate oskusi arendatavatele koolitustele.

Julgustame eriti koolitustest osa võtma kohalike omavalitsuse ning vabaühenduste esindajaid.

  • 28.-29. august 2019, 2-päevane „Poliitikakujundamise ja kaasamise ABC“, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 10.-11. september 2019, 2-päevane „Poliitikakujundamise ja kaasamise ABC“, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 7. november, 14. november, 21. november 2019, 3-päevane „Protsessijuhtimise ja kaasamise oskused“, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 13. september 2019, 1-päevane koolitus „Kvalitatiivsete andmete kogumise ja analüüsi meetodid“, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 20. september 2019, 1-päevane koolitus „Regressioonianalüüs“, NB! eelduseks analüüsitarkvara R kasutamise baasoskused –, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 27. september 2019, 1-päevane koolitus „Mõjude analüüs sobitamismeetodite ja muutuste erinevuse analüüsi abil“, NB! eelduseks analüüsitarkvara R kasutamise baasoskused –, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 4. oktoober 2019, 1-päevane koolitus „Mõjude hindamine simulatsiooni abil“, NB! eelduseks on MS Exceli oskused, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.
  • 11. oktoober 2019, 1-päevane koolitus „Masinõppemeetodid, suurandmed ja võrgustikuanalüüs“, NB! eelduseks analüüsitarkvara R kasutamise baasoskused, koolituse kohta leiab infot ning eelregistreerida saab SIIN.

Tutvu koolitusprogrammiga ja lisaküsimuste korral pöördu julgelt Reelika Ermeli poole (reelika.ermel@praxis.ee; tel 6408004).

Programmi finantseeritakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist ja riigieelarve omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.