Kersti Kõiv

Haridus
Analüütik
+372 640 8015

Kerstile on kõige huvipakkuvamad uurimisteemad olnud hariduslik kihistumine ja ebavõrdsus, hariduse mõju inimese eluteele ning samuti juhtimisvaldkond. Praxises on ta seni peamiselt tegelenud doktoriõppe, üliõpilaste sotsiaalmajandusliku olukorra ja erivajadustega noorte võimaluste küsimustega.

Kersti on lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppe sotsioloogia erialal ning töötanud kümme aastat Haridus- ja Teadusministeeriumis nii kutse- kui ka kõrghariduse peaeksperdina. Samuti on ta olnud õppejõud ja projektijuht Tartu Ülikoolis ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutustes, andes muuhulgas nii uurimistöö koostamist ja kirjutamist kui ka hariduslikku ebavõrdsust käsitlevaid kursusi.

Kersti on kahe poja ema, kellega on kujunenud välja ühised huvid  – sageli avastatakse koos matkaradu ja käiakse talvel suusatamas. Lisaks meeldib Kerstile väga tantsida, alates erinevatest seltskonnatantsudest kuni taasavastatud bachatani. Mõtted aitab selgeks saada jooksmine ja kui vähegi aega, siis raamat on alati oodatud kaaslane.