Ingel Kadarik

Töö- ja sotsiaalelu
Analüütik
+372 640 8009

Ingel on töö- ja sotsiaalpoliitika analüütikutele toeks projektide assisteerimisel, sh dokumendihalduse, infokorralduse, uuringute ettevalmistamise osas. Ta on hinnatud oma täpsuse poolest ning ta armastab teisi abistada. Eriti meeldib Inglile Excelis toimetada.

Tänu oma erialalisele haridusele sotsiaalalal ja varasemale töökogemusele täidab Ingel mitmes projektis olulist sisulist rolli, näiteks hoiab regulaarselt silma peal poliitikamuudatustel ja aitab kirjutada kvartaliaruandeid Eestis toimunud arengute kohta võrdõiguslikkuse, töösuhete ja tööpoliitika vallas. Samuti uurib ta kollektiivseid töösuhteid erinevates sektorites ning panustab Eurofondi projekti töösse.

Varem on ta töötanud peaspetsialistina Sotsiaalkindlustusametis, kust on saanud väärtusliku kogemuse nii assisteerimise, koordineerimise  kui ka  meeskonnatöö osas ning teadmised erihoolekande valdkonnast.

Inglil on bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika alal. Lisaks on Ingel teadmisi täiendanud avaliku sektori ja avaliku teenistuse toimimispõhimõtetest ning protsesside juhtimisest. Ta oskab kõrgtasemel inglise keelt. Vabal ajal huvitub Inglit populaarteadus ja ristsõnade lahendamine. Lisaks on ta avastanud idamaiste tantsude imelise maailma ja alustas kõhutantsu õppimist.