Ingel Kadarik

Töö- ja sotsiaalelu
Analüütik
+372 640 8005

Ingel tegeleb oma töös eelkõige töösuhete ja töötingimuste teemadega, kuid panustab ka soolise võrdõiguslikkuse ning sotsiaalpoliitika valdkonda. Ta täidab mitmes projektis olulist sisulist rolli, näiteks hoiab regulaarselt silma peal poliitikamuudatustel ja aitab kirjutada kvartaliaruandeid Eestis toimunud arengute kohta võrdõiguslikkuse, töösuhete ja tööpoliitika vallas ning uurib kollektiivseid töösuhteid erinevates sektorites. Lisaks on ta teistele analüütikutele toeks projektide assisteerimisel, sh dokumendihalduse, infokorralduse, finantsaruandluse jms juures. Ta on hinnatud oma täpsuse poolest ning ta armastab teisi abistada.

Varem on ta töötanud peaspetsialistina Sotsiaalkindlustusametis, kust on saanud väärtusliku kogemuse nii assisteerimise, koordineerimise  kui ka  meeskonnatöö osas ning teadmised erihoolekande valdkonnast.

Inglil on bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika alal. Lisaks on Ingel teadmisi täiendanud avaliku sektori ja avaliku teenistuse toimimispõhimõtetest ning protsesside juhtimisest. Ta oskab kõrgtasemel inglise keelt.