Hanna-Stella Haaristo

Haridus
Programmijuht, Analüütik
+372 640 8006

Hanna-Stella on peamiselt keskendunud kõrghariduse ning võrdväärsete võimaluste küsimustele haridusele ligipääsul, kuid üha enam ka täiskasvanuharidusele, elukestva õppe võimalustele ja selles osalemisele. Praxises on ta peamiselt osalenud kvalitatiivsete analüüside juhtimisel ja teostamisel, samuti programmide ja meetmete hindamistöödes.

Ta on aastaid kuulunud ka erinevate rahvusvaheliste haridusuuringute uurimismeeskondadesse, sealhulgas üliõpilaste olukorda käsitleva EUROSTUDENT projekti konsortsiumisse, mis lisaks metodoloogia- ja analüüsioskustele ning rahvusvahelise kõrghariduspoliitika teadmistele, on andnud ka vajaliku võrgustikutöö kogemuse.

Hanna-Stella on lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppe sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika erialal ning töötanud varem Eesti Üliõpilaskondade Liidu sotsiaalpoliitika nõunikuna. Hanna-Stella hoiab silma ja kõrva peal ka muusikamaailmal – kogub vinüülplaate ja käib neid vahel üritustel mängimas, peab muusikablogi ning kirjutab aegajalt ka muusikaarvustusi erinevates väljaannetes.